Sysmex West & Central Africa

Specjalista ds. Produktu - Rozwiązania Biomedyczne

Reference No.: Tags: Poland, Professional, Pełny etat

Lokalizacja bazowa: Warszawa, Lublin lub Białystok Region: Polska północno-wschodnia (województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

Czy to jest praca dla Ciebie?

Jesteś absolwentem kierunku z obszaru nauk medycznych lub biologicznych? Chciałbyś zdobyć doświadczenie zawodowe w branży biomedycznej? Interesują Cię zarówno zagadnienia aplikacyjne, jak i kontakt z klientem oraz praca w zespole? Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko  Specjalisty ds. Produktu w branży biomedycznej w Sysmex Polska Sp. z o.o. Dzięki pracy w naszej firmie zdobędziesz wiedzę o oferowanych przez Sysmex Polska Sp. z o.o. produktach, usługach oraz sposobie pracy i stylu zarządzania w międzynarodowej firmie. Będziesz mieć także możliwość sprawdzenia w praktyce umiejętności i wiedzy wyniesionych z uczelni oraz znacznego ich poszerzenia. Zdobędziesz nowe umiejętności i kwalifikacje, takie jak zarządzanie czasem, budowanie relacji z klientami oraz praca w międzynarodowym środowisku.

Charakterystyka kandydata:

  • Ukończone studia w obszarze nauk medycznych lub biologicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację i udział w szkoleniach
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programów Excel i Word
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Łatwość przyswajania nowej wiedzy, samodzielność, inicjatywa, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy zespołowej i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Znajomość zasad działania Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych, sprzedaż oraz działania marketingowe i promocyjne dotyczące rozwiązań biomedycznych (cytometria przepływowa, genetyka, chirurgia onkologiczna, cyfrowa patomorfologia) na powierzonym terenie
  • Przeprowadzanie prezentacji i demonstracji produktowych, szkoleń i reprezentowanie firmy na konferencjach
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Zdobywanie wiedzy o rynku i konkurencji, zapewnianie wsparcia aplikacyjnego z zakresu oferowanych produktów
  • Przeprowadzanie prezentacji produktowych, szkoleń i reprezentowanie firmy na konferencjach
  • Planowanie własnych działań pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Przygotowywanie i aktualizacja wszelkich niezbędnych dokumentów
  • Uczestnictwo w procesach przetargowych Współpraca z innymi działami firmy w strukturze polskiej oraz europejskiej przy różnych projektach
  • Współpraca z innymi działami firmy w strukturze polskiej oraz europejskiej przy różnych projektach

Kim jesteśmy:

Sysmex Corporation to japońska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem. Naszą misją jest troska o zdrowie i życie ludzi poprzez dostarczanie innowacyjnych i godnych zaufania rozwiązań przeznaczonych do laboratoriów medycznych w myśl zasady „Lighting the way with diagnostics”. Dzięki swoim produktom z zakresu hematologii, koagulologii, analityki moczu i oprogramowania laboratoryjnego, Sysmex należy do wiodących firm w branży diagnostyki in-vitro. Od niedawna Sysmex inwestuje także w nowe technologie w dziedzinie Life Science. Od wielu lat marka Sysmex uchodzi za synonim innowacyjności i niezawodności produktów i usług. Na polskim rynku firma Sysmex Polska Sp. z o.o. obecna jest od ponad 10-ciu lat.

Więcej informacji o Sysmex Polska na www.sysmex.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz wypełnienie formularza klikając w przycisk aplikowania. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.   Prosimy o dopisanie do zamieszczanych dokumentów następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  1. Sysmex Poland -
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając w przycisk aplikowania.

Back to list

Work areas

We employ all sorts of expertise

Find your expertise
Growing your knowledge
Visit our Academy
Enjoy our Media Centre
All
  • All
  • Documents
  • Podcast
  • Images
  • Videos
See our collection
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY
See the scalability of XN
See our collection https://www.sysmex-wca.com/academy/library.html
Sysmex XN – TAILORING YOUR HAEMATOLOGY See the scalability of XN https://www.sysmex-wca.com/media-centre/view/xn-tailoring-your-haematology-25730.html
Grow your knowledge https://www.sysmex-wca.com/academy/library/seed.html
Learn more about our concept https://www.sysmex-wca.com/company/who-is-sysmex/silent-design.html